SOSYAL TESİS VE ALANLAR

SOSYAL TESİS VE ALANLAR

Sosyal Tesis

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcalarının sosyal tesisi size eşsiz bir tatilin kapısını açacak. Şifalı termal suyun sağlık ve güzellik getiren ayrıcalığını yaşayacak, spa merkezinde hem bedeninizi hem ruhunuzu dinlendirecek, restoran ve kafeteryanın zengin mutfağının leziz yemekleri ile ağırlanacak, vitamin barda çeşit çeşit meyve sularının tadına varacak, aqua park ve oyun salonlarında eğlenceli vakitler geçireceksiniz.

 

 

Size ve Ailenize özel Aile havuzlarımızla sulusarayın mücizavi şifalı sularında kaliteli ve keyifli zaman geçirecek zamanın nasıl aktığını anlamayacaksınız. 

 
 

Hamamlar

Tokat, Türk hamam kültürünün anavatanıdır. Yüzyıllarca bu kültür Tokat’tan tüm yurda yayılmıştır. Şimdi Tokat Sulusaray’da, geleneksel kültürümüzü modern bir tesisle buluşturuyor, evinizin konforunda yaşayacağınız Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları ve Devre Mülklerini inşa ediyoruz.

hamam
 
havuz
 
 

Havuzlar / Spa

Bay ve bayanlara özel farklı konseptlerde hamam, havuz, sauna, şifa havuzları, spa merkezi , buhar odası, tuz odaları, Türk hamamları, aqua park, yüzme havuzları, balık havuzları ve terapi odalarını bünyesinde barındıran sosyal tesisimizde spor, terapi, sağlık ve cilt bakımı birarada.

(Devre mülk sahipleri havuzlar katında yer alan masaj, spa merkezi ve terapi odaları dışında kalan bölümlerden ücretsiz faydalanma imkanına sahiptir.)

 
 
 

Restoran

Kafeterya – Vitamin Bar – Yöresel Market

Tokat Termal Sulusaray Kaplıcaları Sosyal Tesislerinde yer alan restoran ve kafelerin zengin mutfağının sunumunda leziz yemeklerin tadına varacak, vitamin barda çeşit çeşit doğal meyve sularıyla sağlık ve lezzeti bir arada bulacaksınız. Devre mülkünüzde ihtiyaç duyacağınız market ürünlerini tesislerimizde yer alan marketten temin edebileceksiniz.